Bahia Encantada
Bahia Encantada Ushuaia appartement ligt binnen 5 minuten wandelen van het Scheepvaartmuseum en beschikt over parkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement heeft een welgelegen locatie, net om de hoek bij de Galería Tematica Historia Fueguina.
Het appartement is binnen 300 meter van het Museo Yámana gelegen. Deze accommodatie is binnen 25 minuten loopafstand van Malvinas Memorial te vinden. Bahia Encantada appartement bevindt zich binnen 2 km van het Isla de los Pajaros.
De accommodatie beschikt over een complete keuken met faciliteiten. Ushuaia – Malvinas Argentinas ligt op 5 km afstand en bushalte Linea B is in de onmiddellijke nabijheid van dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Eva Peron359 km
- Museo Yámana241 km
- Museum of the Legislature Fueguina425 km
- Sheik250 km
- Museo Histórico ex Casa del Gobernador413 km
- Base Naval Ushuaia114 km
- Gevangenis Ushuaia950 m
- Ex Casa de Gobierno410 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Bahia Encantada appartement.
Als gasten bij Bahia Encantada appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Ushuaia bezoeken, het Scheepvaartmuseum (300 m) en het Isla de los Pajaros, gelegen op 25 minuten wandelen ervandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Bahia Encantada appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Bahia Encantada appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Bahia Encantada appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Bahia Encantada appartement is $55. - ❓
Beschikt Bahia Encantada appartement over parkeergelegenheid?
Bahia Encantada appartement heeft parkeerplaatsen.